Megoldott

folyik a víz

Anonim Járókelő

Rég óta csörgedezik a víz ebből a csapból

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Őzgida u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a fényképes visszajelzést!
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva.
  • Járókelő Csilla elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csap csöpögés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pasaréti út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Honfoglalás utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére