Megoldott

Folyik a víz

Tisztelt Illetékes!

A Kassák Lajos utca 74. számnál lévő parkos részen elromlott a vízcsap, és megállás nélkül folyik. Sajnos a +3612700413 telefonszámot a környezetgazdálkodási osztály kollégái többször sem vették fel, ezért írok itt.

Szeretném kérni, hogy javítsák meg a csapot, valamint cseréljék le tekerősről gombosra, mert máskor is feleslegesen csepegett.

Köszönöm!

Tisztelettel:
Fónai Kende

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kassák Lajos u. 74

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Jelzése alapján a XIII. Kerületi Közszolgáltató Zrt. megvizsgálta a helyszínt és visszajelezte, hogy a vízcsapot javították .

    Köszönöm, hogy figyel lakókörnyezetére és segíti mun
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Fónai Kende bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére