Megoldott

Zsák szemét

VII kerület Damjanich utca Nefelejcs utca sarkán egy zsák szemét van.
Kérnénk elszallitasást.
FKF az illetékes.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 26b

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszi!
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Szemét a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Bethlen Gábor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére