Megoldatlan

Perbete utca minősíthetetlen állapota

Évek óta egyre siralmasabb a hegyvidéki Perbete utca állapota. Mert bár nem egy 3 Mrd-os nagyberuházásra vágyna itt senki, de biztos volna átmenet az esti órákra koromsötétté váló boka- és tengelytörő remeteösvény és egy hatsávos kifutópálya közöt... Pusztán egy minőségi újraaszfaltozás, támfalmegerősítés, gyalogút helyreállítás, csapadékelvezetés és közvilágítás helyreállítás kellene hozzá. Mondjuk ez a szomszédos Hadik András utca felső részére is igaz - lassan elkészül a Galgóczy sarokhoz közeli építkezés. Itt lenne hát a kitűnő alkalom újrahúzni ott is a mindmáig folytonossági hiányokkal küzdő aszfaltszakaszt.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Kútvölgyi út 48

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Nos, lényegében semmi nem lett jobb. Készült egy fából tákolt korlát az utca fás, zöld földrézsűjén a gyalogosoknak. De igazából alibi pénzégetés lett csak az egész. Valaki megint jól járt - csak nem...
  • Városjáró Blog visszajelzésére vár.

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Bár nem az útpályát érinti és nem is a közvilágítást - amik fontosak lennének -, de valami lesz.
    https://hegyvidek.hu/aktualis/hirek/lepcsojavitasi-munkak-231121
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, a Perbete úton jellemzően kátyúzási munkákat szoktunk végezni. A gyalogos közlekedés segítésére vonatkozóan, az ösvény és az azt kisérő korlát javítását a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Városfejlesztési irodára. Válaszukig szíves türelmét kérem.

    Üdvözlettel,

    Varga Ágnes
    kommunikációs munkatárs

    Budapest
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Építkezésről visszamaradt betonkupac

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerület Hegyvidék Önkormányzata
    Szendrő utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagy kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Németvölgyi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére