Megoldott

Megrongált régi molinók

A kutyafuttató területén elhasználódott megrongált molinók!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Kutyafuttató

Hozzászólások

  • P Csaba lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image001.jpg@01D9E0D6.C
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Szabó Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére