Megoldott

Utcán hagyott szemét

Anonim Járókelő

Pár napja, egyik éjjel megjelent az utcánkban a képen látható bevásárlókocsi. Mindenki döbbenten nézegeti, tologatja arrébb, hogy ne zavarja a forgalmat.
Kérjük az elszállítását.

Köszönettel:

Madarász Lajos

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Brigád u. 21

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves jarokelo.hu,

    Mivel nem érkezett válasz a bejelentésre, a lakók összedobták a pénzt és elszállítatták a szemetet. Vicces, hogy a sokat szidott VIII. kerület gyorsabban válaszol egy bejelentésre...
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Péterfy kórházban sok a csótány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Péterfy Sándor utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    gumiabroncsok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Hunyadi Mátyás út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére