Megoldott

Későn váltó jelzőlámpa

A Leányka utca és Demjén István utcánál a város felé vezető oldalon a villamost jelző lámpa a villamos érkezéséhez képest későn vált!

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Leányka u. 12

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0040768/2023
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00128964

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését. Ezzel kapcsolatban jelezzük, hogy a villamosvasúti fedezőjelzők üzemeltetése nem tartozik társaságunk feladatkörébe, ezért észrevételét továbbítottuk a BKK
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Benkő Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Dőlő kerítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére