Válaszra vár

mókus tetem

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023.08.25.

Bejelentő hozzászólása:
"valaki felrakta a ház kőfalára, a kerítés alá"
fotó csatolva

---

Halott mókus teteme az utcán, Fillér utca-Érmelléki utca sarkán.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Fillér u. 30

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt."-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Nem közterületen van az elhullott állat. Az érintett ingatlan itt tud bejelentést tenni.

    Elhullott állat elszállítását a II. kerületből az ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. végzi. Bejelent...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Halott mókus teteme az utcán, Fillér utca-Érmelléki utca sarkán."-ról "FRISSÍTÉS 2023.08.25. Bejelentő hozzászólása: "valaki felrakta a ház kőfalára, a kerítés alá" fotó csatolva --- Halott mókus teteme az utcán, Fillér utca-Érmelléki utca sarkán."-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    valaki felrakta a ház kőfalára, a kerítés alá
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A közterületen elhullott állat elszállíttatásáról a Környezetvédelmi Osztály megrendelésére az ATEV Fehérjefeldolgozó Zrt. fog intézkedni.
  • P Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére