Megoldott

Táborhegyi út süllyedése

FRISSÍTÉS 2023.10.05.
Illetékes válasza:
"Az úthiba javítását a városüzemeltetési szakterület megrendelte, várhatóan 2023. novemberéig elkészül."

----------------------------------------

Tisztelt Önkormányzat!

Amennyiben érthető módon a javítás nem lehetséges annak nagy költségvonzata miatt, kérjük egyéb veszély+úthibák és sebességkorlátozás kihelyezését lefelé, a hiba előtt.

Köszönettel:

lakók

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Táborhegyi út 31

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódik, lezárható.
  • Járókelő Csilla megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Az úthiba javítását a városüzemeltetési szakterület megrendelte, várhatóan 2023. novemberéig elkészül.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó poller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bárczi Géza utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Jelzőlámpát kitakaró tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányos macskaköves út a Lajos utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére