Megoldott

Bebarnult térkép

Tisztelt Volánbusz Zrt,
A Bécsi úti, Üröm, vasúti megállóhely megállóban a térkép bebarnult és sötét.
Kérem lehetőségük szerint cserélni.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Budapest

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Volánbusz Zrt válasza:Tájékoztatjuk Önöket, hogy az érintett megállóhelyen kihelyezett térképet cseréltük.
  • Volánbusz válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Szerkesztőség!

    Köszönjük a jarokelo.hu oldalon 2023. augusztus 22-én Pál András Bebarnult térkép címmel megjelent bejegyzésének megküldését. Tájékoztatjuk Önöket, hogy az érintett megállóhel
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Volánbusz

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    QR kód

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Bóbita utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Adrián
    Illetékes: Budapest Közút
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Légkondicionálás hiánya a buszon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Madzsar József utca / Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére