Megoldatlan

Elhagyott autó közterületen

Aug. 19-én szombat este találtuk ezt az elhagyott román autót a Bem rakparton, a Szent Anna-templom előtt leeresztett kerékkel és három büntető csomaggal.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Batthyány tér M+H

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott kerékpár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Zemkó Szonja
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Aranyhal utca (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Mercedes

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Csepel Közterület-felügyelet
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Több éve nem mozduló jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Adria sétány (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére