Megoldott

Folyik a víz

Szerintem nemrég kezdte, egy elzáró csap fedele lehet. Eléggé folyik belőle a víz.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szemlőhegy u. 8
Folyik a víz bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Vízfolyás nincs.
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Péter!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, vízszivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +36 80 24...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FV Fővárosi Vízművek

  • Nemessuri Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Vízszivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FV Fővárosi Vízművek
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére