Megoldott

Beszakadt padka és útburkolat (Újszász utca)

Megsüllyedt és beszakadt az Újszász utca burkolata és a padka a Jókai Mór utcai buszmegállótól pár lépésnyire (a Sashalom felé vezető sávban). Kérem, mihamarabb javítsák a további károk és a balesetek megelőzése érdekében!

Több helyen a csatornarácsoknál is kezd enyhén megsüllyedni, repedezni a burkolat (lásd ezt a bejelentést: http://jarokelo.hu/budapest/bejelentesek/12591/balesetveszelyes-bicikliut-matyasfoldon), egyúttal szíveskedjenek ezt is megvizsgálni! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, XVI. kerület

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére