Megoldott

Sittmaradék a Nagyszombat ucai felújítás után

A Nagyszombat ucai nagy felújítás után a kerékpárút amfiteátrum felőli oldalán két kisebb sittkupac ill. egy közepes kődarab maradt, kérjük ezek eltakarítását.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    A köveket valóban eltakarították, köszönjük!
  • Budapesti Közművek FKF válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy munkatársaink a helyszínen a jelzett hulladékot nem a kerékpárúton, hanem mellette a zöldterületen találták meg.
    Elszállítása a kivitel...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Zöldhulladék és szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Lotz Károly utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elszáradt fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Szent László utca (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz nő a műfűben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére