Megoldott

Villamosmegálló korlát régóta pótlásra vár

Fonódó villamos, Váradi utca: a megálló korlátja jónéhány hete megsérült/kitört, a pótlása aktuális lenne most már..

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    A korlát a helyén van, zárható a bejelentés.
  • Baksai-Szabó Kristóf visszajelzésére vár.

  • Haris Gergely megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0040857/2016
    budapest@jarokelo.hu

    Tárgy: tájékoztatás

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett "Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (12838)" tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Néhány napja megint kivittek 2 korlátot. Vagy hanyagul rakták vissza őket és a nekitámaszkodástól kidőltek?
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    Szept. elején pótolták a korlátokat, zárható!
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    A múlt héten pótolták a korlátokat, zárható!
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan.
  • Baksai-Szabó Kristóf hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyzet változatlan, a korlát nem lett még pótolva.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    A BKV Zrt. szakterületétől azt az információt kaptuk, hogy a hiányzó korlát pótlását beütemezik.

    Köszönjük az észrevételt, a kivitelezésig türelmet kérünk.

    Budapest, 2016. július...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    MHU-779

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    beázik a megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Óbudai rendelőintézet (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Alacsonypadlós járatok jelzése 2.0

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére