Megoldatlan

Balesetveszély a Sportligetben

A X. kerület egyik közkedvelt, nagyon sok gyereket és szülőt, nem mellékesen sportolót, illetve sportolni vágyót vonzó helyszíne a Sportliget. Én is ide járok nap mint nap a kisfiammal.

Megkérném az illetékeseket, hogy a játszótér bevezető szakaszánál lévő díszkövezést cseréljék, illetve javítsák ki! Balesetveszélyes, mert jelen pillanatban hullámos a talaj!
Nekem a bal bokám bánta, elég kellemetlen érzés 4 hétig bokamerevítőt viselnem...

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, X. kerület

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Hiányzó tiltótábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Tóvirág utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szúrós ágak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bertalan Balázs
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Vaspálya utca
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tovább bomlik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Ecseri út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére