Válaszra vár

Megsüllyedt útburkolat

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2023. 08. 18

A II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza:
"Az érintett és illetékes FCSM-t kértük a csatornahálózat ellenőrzésére, mert feltehetőleg a csatorna nyomvonala süllyedt meg."

----------------

Megsüllyedt útburkolat, ami könnyen beszakadhat az Endrődi Sándor utca és a Rügy utca kereszteződésében.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Endrődi Sándor u. 81

Hozzászólások

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Megsüllyedt útburkolat, ami könnyen beszakadhat az Endrődi Sándor utca és a Rügy utca kereszteződésében."-ról "FRISSÍTÉS: 2023. 08. 18 A II. kerületi Városfejlesztő Zrt. válasza: "Az érintett és illetékes FCSM-t kértük a csatornahálózat ellenőrzésére, mert feltehetőleg a csatorna nyomvonala süllyedt meg." ----...

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Fischer Péter megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kátyú"-ról "Közművek"-ra.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő/Admin!

    Az érintett és illetékes FCSM-t kértük a csatornahálózat ellenőrzésére, mert feltehetőleg a csatorna nyomvonala süllyedt meg.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglaltakat. . A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kér...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Borzasztó csatornaszag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: D. András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Villám utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ismeretlen beton közműfedelek széle összetört

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Dalmady Győző utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Mozgó víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Beregszász út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére