Válaszra vár

Felesleges telefonfülke

Anonim Járókelő

A Baross utca, Bíró Mihály u. Kereszteződésénél lévő telefonfülke felesleges mert kb. 100 méteres körzetben két dupla fülke is van ezen kívül. Kérem, úgy távolítsák el, hogy ne sértsék azt a fát, ami kicsit benőtte, mert annak több haszna van.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Bíró Mihály u. 2

Hozzászólások

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    3
    Megoldásra vár
    3

    Szétporladt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Repedezett aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Nagysándor József utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Porladó aknafedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szent Imre herceg utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére