Válaszra vár

Fedél hiányzik

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2024.05.08.

A BDK válasza:
„Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. hanem JCDecaux illetékességébe tartozik.


-----

FRISSÍTÉS 2024. 03. 11.

Bejelentő visszajelzése:

Nincs kijavítva. Most is ugyanilyen állapotban van. Megjegyezném azt is, hogy az oszlop túloldalán az ajtófedél bár ép, de nyitva van. Behajtottam, de bezárni nem tudtam, Bármikor ismét kinyílhat teljesen. Ennek bezárását is kérném szépen. Köszönöm

-----

A Boráros tér 224 buszmegállónál lévő lámpaoszlop fedele hiányzik.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Boráros tér aluljáró

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2024. 03. 11. Bejelentő visszajelzése: Nincs kijavítva. Most is ugyanilyen állapotban van. Megjegyezném azt is, hogy az oszlop túloldalán az ajtófedél bár ép, de nyitva van. Behajtottam, de bezárni nem tudtam, Bármikor ismét kinyílhat teljesen. Ennek bezárását is kérném szépen. Köszönöm ----- A Bo...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. hanem JCDecaux illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenü
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "JCDecaux"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A tokozat javítása feltételezem, a BKK-hoz tartozik.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba ideiglenesen kijavításra került.
    A tokozat javítása nem a BDK illetékességébe tartozik. A kandeláberről leága
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba ideiglenesen kijavításra került, végleges javítása folyamatban van.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hog
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A Boráros tér 224 buszmegállónál lévő lámpaoszlop fedele hiányzik."-ról "FRISSÍTÉS 2024. 03. 11. Bejelentő visszajelzése: Nincs kijavítva. Most is ugyanilyen állapotban van. Megjegyezném azt is, hogy az oszlop túloldalán az ajtófedél bár ép, de nyitva van. Behajtottam, de bezárni nem tudtam, Bármikor ismét kinyílh...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs kijavítva. Most is ugyanilyen állapotban van. Megjegyezném azt is, hogy az oszlop túloldalán az ajtófedél bár ép, de nyitva van. Behajtottam, de bezárni nem tudtam, Bármikor ismét kinyílhat telj...
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba kijavításra került.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hibabejelentésre Társasá...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem világít a lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elfordult lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Lechner Ödön fasor (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére