Megoldatlan

Parkolás kijelölése

Jó lenne, ha felfestenék az ideiglenes 9-es megálló területét az Anker köz mellett, mert ma rá kellett szólnom egy autósra, hogy nem fog beférni tőle a busz, korábban a héten pedig nem állt meg a busz a megállóban, mert autók parkoltak a helyen - nem kis felháborodást váltott ez ki az utasokból. A többiek nevében is köszönöm, hogy intézkednek!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélírónk!

    Köszönjük, hogy levelével felkereste ügyfélszolgálatunkat!

    Tájékoztatjuk, hogy bejelentését továbbítottuk az illetékes Budapest Közút Zrt. részére a szükséges intézkedések meg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Györkös Attila hozzászólt a bejelentéshez.

    Hogy lehet ebben a városban egy ilyen súlyú problémát ennyivel elintézni! Ezt nem hiszem el! Miféle emberek irányítják, kezelik ezt a várost!
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Tegnap este sem állt be teljesen a 9-es busz a megállóba...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Bajcsy-Zsilinszky úton az Anker köz után ideiglenesen kijelölt autóbusz-megállóhellyel kapcsolatosan az alábbi tájékoztatást adjuk. A megállóhely területére vonatkozóan ideiglenes
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is ugyanez a helyzet, ma is ráállt a megállóra egy taxis...
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Le Marietta bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére