Megoldott

Hiányos fedlapok

X.Keresztúri-Kerepesi út sarkán a Telekomos fedlapok hiányosak. Kérem a szolgáltatót értesíteni. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 75

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Járó kelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lyukas aknatető

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Újhegyi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Leszakadt vezetek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kerek Fric
    Illetékes: Magyar Telekom
    Heves utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére