Megoldott

Levágott ágak hetek óta otthagyva

A G épület előtt hetek óta levágtak egy jó adag ágat és a parkolóhelyeken hagyták két kupacban, így most két autóval kevesebb parkolóhely van a korhadó faágak miatt. Kérjük elszállítását.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Újszász u. 45/B
Levágott ágak hetek óta otthagyva bejelentés helye
Térkép betöltéséhez kattints

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • B Egon hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott.
  • B Egon visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést. Intézkedünk az ágak elszállításáról.
    KKVI
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerület Önkormányzata

  • B Egon bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon belóg a fa a járdára

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerület Önkormányzata
    Hunyadvár utca (XVI. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Gaz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Koncz Tamás
    Illetékes: XVI. kerület Önkormányzata
    Gazdaság út (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére