Megoldott

Gazzal benőtt árok

FRISSÍTÉS: 2023.08.14.
Budapest Közút válasza:
"Az Aranylúd u. burkolatlan szikkasztó árkai a zöldfelület részét képezik, melynek tulajdonosa és kezelője a XVII. kerületi Önkormányzat. Társaságunk csak a műszaki üzemeltetést, vagyis az árkok profilozását végzi, melyet az elburjánzott növényzet valóban megnehezít. Fentieket jeleztük az Önkormányzat felé is. "

--------------
A képeken látható árkot teljesen benőtte a gaz, az akácfa hajtásai, a vadszőlő stb. Emiatt az esővizet már nem tudja elvezetni, ami amúgy is nagy probléma a környéken.
Mivel ezen a részen nincs járda, ezért a gyalogosok is az úttesten közlekednek, ami az úttestre növő ágak miatt már elég nehezített, mert szinte az úttest közepén kell sétálnunk. Itt a hajtásokat időnként levágja valaki (gondolom, hogy közlekedni tudjon az úttesten, a buszhoz) a levágott ágakat szintén az árokba dobva.
Állítólag a Budapest Közút Zrt.-hez tartozik ez az árok. Írtam már nekik is, de választ nem kaptam.
Helyszín: XVII. kerület, Aranylúd utca, a Gyurgyalag és Vadkacsa utca közötti rész.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Aranylúd u. 46

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm szépen az intézkedést!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "gazzal benőtt árok"-ról "Gazzal benőtt árok"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az autóút űrszelvénye akadálytalan és az árokban növekvő sarjak eltávolításra kerültek.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "A képeken látható árkot teljesen benőtte a gaz, az akácfa hajtásai, a vadszőlő stb. Emiatt az esővizet már nem tudja elvezetni, ami amúgy is nagy probléma a környéken. Mivel ezen a részen nincs járda, ezért a gyalogosok is az úttesten közlekednek, ami az úttestre növő ágak miatt már elég nehezített, mert szinte az...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sélley Szabolcs
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bélavár utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült pad

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Ferihegyi út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lóg a faág

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    M0 (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére