Megoldott

Gondozatlan platán - Belváros

Az V. ker. Bajcsy Zs. út 21. előtt áll egy szép nagy platán. A gondozásával megbízott Főkert Zrt. azonban nem ápolja kellően (ezt az a fát sem). Meg kéne metszeni, hogy a fa törzsének kinövései helyett a lombkoronába juthasson el a fa energiája.

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, V. kerület

Hozzászólások

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Uram/Asszonyom!

    A kertészeti munkálatokat elvégeztük 2013.11.04-én.

    Üdvözlettel:

    FŐKERT
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Városjáró Blog hozzászólt a bejelentéshez.

    Megmetszették, lekezelték a fát. Végre fellélegezhetett a platán.
    Köszi a közreműködést!

    Státusz: MEGOLDVA :)
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Városjáró Blog bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zöldhulladékos zsákok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Galvani utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    üres fahely a Fővám téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Fővám tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére