Megoldott

Graffitis telefonfülke

Kérem, tisztítsák meg!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 96

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Köszönjük, hogy használtad az oldalunkat. Bejelentésedet azonban hamarosan töröljük, mert több, mint 120.000 állampolgári bejelentés továbbítása során megtapasztaltuk, hogy mi valós probléma, mi
    ...
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még nem tiszta, sajnos cserélni kell majd az egyik üveget és az egyik burkolatot is belül.
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még nem tiszta, sajnos cserélni kell majd az egyik üveget és az egyik burkolatot is belül.
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Járókelő László elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Graffitis szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    5
    Megoldott
    5

    Grafftis a fülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére