Megoldott

Hulladék lerakása természetvédelmi területen

Sárga sáv Nagykovácsi út keresztezésénél, Stop shop mögött kidobott szétszedett bútor.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Nagykovácsi út Hungary

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A Pilisi Parkerdő direkt visszajelzése alapján.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő

  • Galfi Gyongyver bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő
    GXQQ+RC Vuk ösvénye kezdőpont (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére