Megoldott

Buszmegálló

Ki van helyezve 2 db buszmegálló de busz nem jár arra.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Bakancsos u. 1

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A rákosmentei tűzoltóság közelében található megállók csak terelések idején üzemelnek.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0030908/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00125951

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk, a rákosmentei tűzoltóság közelében talál...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    De jár. Ha a Pesti út rendezvény miatt le van zárva. (Ünnepnapokon szokott lenni.) Akkor a buszok erre mennek tovább.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Bálint Baráz bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Pontosabb utastájékoztatás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Csaba vezér tér (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csattog a fellazult vágány az átjáróban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Gödöllői utca (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére