Megoldott

Nem üzemelő közterületi vízcsap

Tisztelt Illetékes! A 18. kerületi Esze Tamás és Csörszárok utcák kereszteződésénél található közterületi ivóvízcsap nem működik. Kérem javítani a hibát, különös tekintettel a hőségriadóra. Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Csörszárok u. 22b

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva, működik.
  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Füleki Flavián bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csöpög a csap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Műegyetem rakpart (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó vízelzáró fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pajkos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csap csöpögés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére