Megoldatlan

Mennyire biztos, hogy itt szabad parkolni?

A képen minden ottvan (vagy nincs).
A Mészáros utca Hegyaljáig tartó része is megérne egy sétát a köztereseknek (főleg, ha van náluk mérőszalag), garantálom, hogy kifizetődő séta lenne

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Mészáros u. 60c

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Hogy cifrább legyen:
    Most olvastam, hogy nemrégiben, ugyan ebben az utcában megbüntettek egy autóst, mert a BUSZ-nak fenntartott, amúgy hónapszám üres parkolórészen merészelt megállni.
    Szóval ahogy a...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Minden egyes nap fel kell hívni a Közterület-felügyeletet, hogy jöjjenek ki végigbüntetni a járdán parkolókat. Másképp nem működik sajnos.
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez úton GRATULÁLOK a Budavári Önkormányzat illetéktelenjeinek!!!!!!

    Sikerült kerékbilincselniük egy alig egy hete tilosban álló, amúgy látványosan elhagyott és üzem(de forgalom biztosan)képtelen járm...
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    Mai adag
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    A képen egy "Közterület felügyelet" feliratú pólót viselő személy is látható a Mészáros utcában.
    Szóval ne mondják, hogy nem szoktak arra járni.
  • Biciklin Tekerek hozzászólt a bejelentéshez.

    08.10. HOL a járda?
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Biciklin Tekerek bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Robogó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda
    Attila út (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    1 + 5 kátyú a szegélynél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Hunyadi János út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt, rossz állapotú járdaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Cinkotai út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére