Megoldatlan

Leszakadó burkolat

A szövetség utcában van egy saroképület (Dohány 71-ről nyílik) aminek ki fog szakadni az egyik fali eleme. Most még egy mozdulattal visza lehetne rakni, de ha kidől, és eltörik drága a csere, rontja az utca látképét. Próbáltam felhívni a társasházkezelőt de nincs kiírva kié az épület. Becsöngettem az épületbe de nem engedtek be. Kéne jelezni a társasházkezelőnek a problémát, de nem tudok velük kapcsolatba lépni.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Dohány u. 71

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata"-ra.

  • Gyuricza Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kövek a Damjanich utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hangos kocsma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Izabella utca / Király utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Gazos járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére