Megoldatlan

Járhatatlan járda

A Mozdonyvezető utcában a jelölt helyen belógnak a bokrok a járdára, nem takarítják azt.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Mozdonyvezető u. 23

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Nem takarított járda!"-ról "A Mozdonyvezető utcában a jelölt helyen belógnak a bokrok a járdára, nem takarítják azt."-ra.

  • Szabó Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Belógó bokrok a járdára!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Zoltán!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben pontosítsd bejelentésed leírását, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzését.
    Ha 30...
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Szabó Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Komposztálódó zöldhulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Nádastó park (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemét probléma

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Szilas park (XV. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kültéri klíma az utcán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Sárfű utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére