Megoldatlan

Nem működik a visszaszámláló

A Móriczon nem működik a körúti villamos kijelzője, amin az indulási időt mutatná.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Móricz Zsigmond körtér M

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Illetékes válasza: "Az indulási idő visszaszámlálását az utastájékoztató berendezés azért nem mutatja, mert ezzel a berendezéssel nem lehetett technikailag kivitelezni, hogy minden esetben tényszerű t...
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Pech. Akkor erről ennyit.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0030189/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST- 00125532

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKV Zrt. hivatalos állásfoglalásában arról tájékoztatja, hogy a szóban fo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltört ülés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lukács Máté
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Orlay utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vizelettel szennyezett lift-előtér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Etele tér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére