Megoldott

Kiszáradt fa - Ady Endre út-Kossuth L. u.

Csepelen az Ady Endre út - Kossuth Lajos utca kereszteződésben a parkoló szélében van egy kiszáradt gombákkal teli fa. Kérem, vágják ki! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, XXI. kerület

Hozzászólások

  • Bardócz Csabaverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták!
  • Bardócz Csaba elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Bardócz Csabaverified-profile bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lezuhant

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Tamariska-domb Természetvédelmi Terület, Damjanich János u. (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szörnyű hang

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Simon Bolivar sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bálványfa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Reggel utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére