Válaszra vár

Növényzet rendezése

Kérjük a belógó növények rendezését, köszönjük

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kopaszi-gát 1

Hozzászólások

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérjük rendezni, köszönjük!
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. július 5., szerda 15:51
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört lábazat a padok alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budapest Móricz Zsigmond körtér, Gomba, 1.cikkely (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szennyezett terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére