Megoldatlan

zászlók kihelyezése - Nemzeti Sportuszoda

zászlók kihelyezése - Nemzeti Sportuszoda
létesítményvezető: Nagy Tímea (1)-450-4283 timea.nagy@nsu.hu
https://mnsk.hu/hajos-alfred-nemzeti-sportuszoda-es-szechy-tamas-uszoda

A nemzeti zászló "jobbján" foglal helyet a "vendég" zászló, amelynek ezáltal a házigazda (nemzeti zászló) tiszteletet ad. A helyes zászló-kitűzési módja tehát az, ha szemből nézve jobb oldalon látjuk a magyar, (és szemből) bal oldalon a tiszteletből kitett "vendég" zászlót.

Ha a nemzeti zászló mellett az uniós zászlót is kiteszik, akkor kérem, hogy a fentieket figyelembe véve, továbbá a 308/2004. (XI. 13.) Korm. rendeletben is foglaltaknak megfelelően tegyék.
Köszönettel.

"308/2004. (XI. 13.) Korm. rendelet az európai zászló és az európai lobogó használatának részletes szabályairól
1. § (3) Az európai zászlót a középületen úgy kell kitűzni, hogy szemből nézve a nemzeti zászlóhoz képest bal kéz felől legyen."

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentést elküldtem a Nemzeti Sportuszodának, a timea.nagy@nsu.hu címre.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Nemzeti Sportuszoda

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Rózsa Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Balesetveszélyes munkaterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Mosoly utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kint maradt választási plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajvívó utca (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Választási plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Balázs Béla utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére