Megoldott

lejárt műszaki vizsgás Mercedes a Bezerédj-Kiss József utca sarkánál

A képen látható autó műszakija a JSZP szerint 2022.07.09-ig érvényes.
A képen nem látszik, de az autó állapota se túl reménykeltő.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Kiss József u. 4 III-16

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott rollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ló Úr Elemez
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Kiss József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    7
    Válaszra vár
    7

    Elhagyott roller

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ló Úr Elemez
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Kiss József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére