Megoldott

Kidőlt fa

A korong utcán kidőlt egy fa

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Korong u. 6

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gazda Gergely hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm, vagy valami informatikai keveredés lehet, vagy nálam lehet valami agyi rövidzárlat, mert bár a korong utcai kidőlt fát anno én jelentettem, de a bejelentésben jelenleg látható fotót szerint...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Gergely!
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét, hogy ezzel is segítsük az illetékes gyors és hatékony munkavégzését.
    Ha 30...
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A 00124246 sz. Megoldatlan státuszú bejelentésre az alábbi választ adjuk:
    Tájékoztatjuk, hogy a Zuglói Zrt. munkatársai helyszíni szemléje alkalmával a XIV. kerület Korong u. 6. sz
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Gazda Gergely bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széles és hosszú gazos sáv

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazos terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: KOVÁCS Mariann
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.
    Egressy út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére