Megoldott

Dzsungellé változott bringaút

FRISSÍTÉS 2023. 07. 17.

Bejelentő visszajelzése:

Nem végezték el, friss kép.
_____________________

FRISSÍTÉS 2023. 07. 04.

BKM FŐKERT Kertészeti Divízió válasza:

Tájékoztatjuk, hogy a Szerémi út menti kerékpárút mellett a sövény nyírását elvégeztük.

__________________________________________

Így néz ki a Szerémi út mellett futó, amúgy EuroVelo nemzetközi kerékpárút a Vegyész utca - Mezőkövesd utca között. Szép ez a növényalagút, de eléggé rontja a bicikliút használati értékét a dolog.
2030-ra bringasztráahálózatról álmodnak, közben a meglévő is ilyen...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, kutyafuttatásra kijelölt terület

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés nevét "Dzsugellé változott bringaút"-ról "Dzsungellé változott bringaút"-ra.

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Most tényleg lenyírták.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Így néz ki a Szerémi út mellett futó, amúgy EuroVelo nemzetközi kerékpárút a Vegyész utca - Mezőkövesd utca között. Szép ez a növényalagút, de eléggé rontja a bicikliút használati értékét a dolog. 2030-ra bringasztráahálózatról álmodnak, közben a meglévő is ilyen..."-ról "FRISSÍTÉS 2023. 07. 17. Bejelent...

  • Dániel Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem végezték el, friss kép:
  • Járókelő László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a Szerémi út menti kerékpárút mellett a sövény nyírását elvégeztük.

    Tisztelettel: BKM FŐKERT Kertészeti Divízió
    https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/124240/dzsugelle-valtozott-bringaut
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez csak azóta probléma, amióta ez kétirányú kerékpárút lett.

    Tíz éve!

    Az aszfaltcsík minőségéről nem is beszélve. …de folyamatosan figyelemmel kísérik.

    Engem meg folyton cseszegetnek, hogy miért...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "dzsugellé változott bringaút"-ról "Dzsugellé változott bringaút"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Dániel Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Széttört lábazat a padok alatt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Budapest Móricz Zsigmond körtér, Gomba, 1.cikkely (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szennyezett terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kitérő út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére