Válaszra vár

Kordon úttest megsüllyedése utcatábla megrongálása

FRISSÍTÉS 2023. 07. 24.

Magyar Telekom válasza:

Nem Magyar Telekom általi munkavégzés idézte elő a helyzetet.

_____________________

FRISSÍTÉS 2023. 07. 18

E.ON válasza:

A bejelentésben szereplő csatornafedél irányába haladó útátvágás ügyében társaságunk nem illetékes. Társaságunk a megadott helyen nem végzett munkát.

_____________________

FRISSÍTÉS 2023. 07. 10

A Fővárosi Csatornázási Művek válasza:

A megadott helyszínen társaságunk nem végzett közműjavítási munkálatokat, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni.

_____________________

FRISSÍTÉS 2023. 06. 30.

Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza:

A 00124214 számú bejelentésben jelzett a javítások során meghibásodott burkolat javítása azon cég (a bejelentés szerint közműjavítás történt) kötelezettsége, aki a munkálatokat elvégezte, így azt nem áll módunkban javítani. Kötelezés miatt a Hatósági Osztály az illetékes eljárni.

__________________________________________

A III. Kerület Ipartelep utca középső szakaszán (Septimius Severus utca találkozásánál) vélhetően közmű kiépítése/javítása miatt hosszú ideje el van kordonozva az úttest egy része. A munkálatok ránézésre már befejeződtek, a burkolat helyreállítására lenne szükség. Ugyanezen a területen nemrégiben az útról való lehajtás érdekében az útpadka javításra került, azonban az aszfalt meg van süllyedve, így a víz megáll a mélyedésben, ezáltal az autókat veszélyezteti. Ugyanennél az útkereszteződésnél az utcatáblát megrongálták (részben eltávolították, részben lefújták).

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Sinkovits Imre u. 74

Hozzászólások

  • Meszesán Szilvia hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A korábban jelzett problémák részben megoldódtak (utcatábla cseréje, kordonozott terület aszfaltozása), azonban az alábbi problémák továbbra is fennállnak:
    - az út másik...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy a bejelentést továbbítottam hivatalunk Hatósági Osztálya részére, intézkedésüket kérve.
    Amint tájékoztatást kapok az ügyről, informálom Ö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.07.18 E.On válasza: A bejelentésben szereplő csatornafedél irányába haladó útátvágás ügyében társaságunk nem illetékes. Társaságunk a megadott helyen nem végzett munkát. ............. FRISSÍTÉS 2023.07.10 A Fővárosi Csatornázási Művek válasza: ,,A megadott helyszínen társaságunk nem végzett k...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Kordon-úttest megsüllyedése-utcatábla megrongálása"-ról "Kordon úttest megsüllyedése utcatábla megrongálása"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom általi munkavégzés idézte elő a helyzetet.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.07.10 A Fővárosi Csatornázási Művek válasza: ,,A megadott helyszínen társaságunk nem végzett közműjavítási munkálatokat, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban intézkedni." ----- FRISSÍTÉS 2023.06.30. Óbuda Közterület Felügyelet válasza: "A 00124214 számú bejelentésben jelzet...

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "E.ON"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    A bejelentésben szereplő csatornafedél irányába haladó útátvágás ügyében társaságunk nem illetékes. Társaságunk a megadott helyen nem végzett munkát.

    Üdvözlettel

    Gazdácskó Károly
    Terü...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ról "E.ON"-ra.

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.06.30. Óbuda Közterület Felügyelet válasza: "A 00124214 számú bejelentésben jelzett a javítások során meghibásodott burkolat javítása azon cég (a bejelentés szerint közműjavítás történt) kötelezettsége, aki a munkálatokat elvégezte, így azt nem áll módunkban javítani. Kötelezés miatt a Hatóság...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A megadott helyszínen társaságunk nem végzett közműjavítási
    munkálatokat, ezért a probléma megoldása érdekében nem áll módunkban
    intézkedni.

    Tisztelettel:

    Fővárosi Csatornázási
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "A III. Kerület Ipartelep utca középső szakaszán (Septimius Severus utca találkozásánál) vélhetően közmű kiépítése/javítása miatt hosszú ideje el van kordonozva az úttest egy része. A munkálatok ránézésre már befejeződtek, a burkolat helyreállítására lenne szükség. Ugyanezen a területen nemrégiben az útról való leh...

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ról "FCSM Fővárosi Csatornázási Művek"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Előző levelünkben hibásan került megjelölésre a bejelentés száma. A helyes számmal ellátott válaszlevelünk a következő:

    A 00124214 számú bejelentésben jelzett a javításo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Meszesán Szilvia bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Óriás kátyú

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az útban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Komoly fedlaphiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Szent János utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére