Megoldásra vár

Növényzet visszavágása

FRISSÍTÉS: 2024.05.12.

A bejelentő visszajelzése alapján:
„Ismét nagy szükség lenne rá, előre is köszönjük!”

-----

Kérjük az út beláthatósága érdekében a növényzet esedékes visszavágását, köszönjük!

Probléma helyszíne
F48G+96 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • Jakab Imola megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    KVO/1153-3/2024

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Köszönettel vettem a JAROKELO-BUDAPEST 00124077 számú bejelentését, melyre hivatkozva tájékoztatom, hogy a Budapest, X. kerület Kőér utca-Üllői út keresz
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérjük az út beláthatósága érdekében a növényzet esedékes visszavágását, köszönjük!"-ról "FRISSÍTÉS: 2024.05.12. A bejelentő visszajelzése alapján: „Ismét nagy szükség lenne rá, előre is köszönjük!” ----- Kérjük az út beláthatósága érdekében a növényzet esedékes visszavágását, köszönjük!"-r...

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét nagy szükség lenne rá, előre is köszönjük!
  • Járókelő Csilla lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia Áron!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonság...
  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • V. Áron visszajelzésére vár.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    KVO/1248/4/2023

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatom a lenti bejelentésében szereplő ingatlan ügyében megtett intézkedéseinkről.

    Hatóságom 2023. június 23-án ellenőrizte a lenti területet és a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére