Megoldatlan

Növényzet visszavágása

Kérjük az út beláthatósága érdekében a növényzet esedékes visszavágását, köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Ferencváros vasútállomás – Málenkij Robot Emlékhely

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • V. Áron hozzászólt a bejelentéshez.

    Várjuk…
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Rivasz Mária!

    Tisztelt Budapest Főváros IX. Kerület Ferencvárosi Polgármesteri Hivatal!

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 78948 /
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfélszolgálat!

    Illetékességből továbbítom az alábbi levelet szíves intézkedés céljából.

    Szili Adrián irodavezető megbízásából
    Tisztelettel:
    Rivasz Mária
    Budapest Főváros IX. Kerület
    Feren
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • V. Áron bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    faültetés lehetséges?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Mester utca / Könyves Kálmán körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Faültetés lehetséges?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Gubacsi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kivágott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére