Megoldott

Hulladék a Halmierdő mellett

A Közdűlő út több pontján, ránézésre zöldhulladékos zsák lett 'elhagyva'.

A másik helyszín: 47.428958, 19.178107
Gloriett-telep, Budapest

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Ipacsfa utca (Közdűlő út)

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    megoldva
  • E. Mátyás elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott szekrény és hűtő az erdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Jáspis utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Különböző üvegek, palackok közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagykőrösi út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyatott közterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Fenntartható Fejlődés Főosztály
    Bocskai utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  Vissza az oldal tetejére