Megoldatlan

Borzalmas körülmények

FRISSÍTÉS 2023.08.17.
Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság válasza: A JAROKELO-BUDAPEST-00123239 azonosító számú, „Borzalmas körülmények” tárgyú bejelentésben szereplő útszakasz rendbetétele nem tartozik igazgatóságunk feladatkörébe.

------

FRISSÍTÉS 2023.08.15.
Budapest Főváros válasza:
A Kavicsos-tó mentén lévő XXI. kerület 213208 hrsz-ú ingatlan, amin a kifogásolt állapotú utak vannak - a tárgyban a Budapest Közút Zrt. válaszának megfelelően - nincsenek a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában vagy kezelésében. Ezért azok karbantartása a Fővárosi Önkormányzat és a Budapest Közút Zrt-nek nem feladata.
--------------------------------

FRISSÍTÉS: 2023.07.25:
A Budapest Közút válasza:
,,Társaságunk az érintett közterületeket nem üzemelteti."

--------------------------------
FRISSÍTÉS: 2023.06.28
A XXI. kerületi Csepeli Városgazda NZrt válasza:
,,Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő utca nem Önkormányzati terület, így Társaságunk nem illetékes annak javításában."

--------------------------------

Üdv!
Szeretném segítségüket kérni a képen jelzett útszakasz rendbetételére.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kócsag u. 1741

Hozzászólások

  • Tar Julcsi lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Nagy valószínűséggel magánút.
  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2023.08.15. Budapest Főváros válasza: A Kavicsos-tó mentén lévő XXI. kerület 213208 hrsz-ú ingatlan, amin a kifogásolt állapotú utak vannak - a tárgyban a Budapest Közút Zrt. válaszának megfelelően - nincsenek a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában vagy kezelésében. Ezért azok karbantartása a Fővárosi Önkormá...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóságverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bardócz Csaba úr részére
    irodavezető
    Járókelő közhasznú Egyesület
    Budapest

    Tisztelt Irodavezető Úr! Tisztelt Jarokelo.hu!

    A JAROKELO-BUDAPEST-00123239 azonosító számú, „Borzalmas körülmények” tárgyú...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Főváros Önkormányzata"-ról "KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság"-ra.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.08.15 Budapest Főváros válasza: A Kavicsos-tó mentén lévő XXI. kerület 213208 hrsz-ú ingatlan, amin a kifogásolt állapotú utak vannak - a tárgyban a Budapest Közút Zrt. válaszának megfelelően - nincsenek a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában vagy kezelésében. Ezért azok karbantartása a Főváro...

  • Fischer Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem akarom elsütni az ingyenes földhivatali lekérdezési lehetőségemet. Amit láttam, hogy erre a hrsz-re rátették: "védőterület". Ez pedig általában vízkivételi mű környékén szokásos. Szóval szerintem...
  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.07.25: A Budapest Közút válasza: ,,Társaságunk az érintett közterületeket nem üzemelteti." ------ FRISSÍTÉS: 2023.06.28 A XXI. kerületi Csepeli Városgazda NZrt válasza: ,,Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő utca nem Önkormányzati terület, így Társaságunk nem illetékes annak javításában....

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Jarokelo.hu!

    A Kavicsos-tó mentén lévő XXI. kerület 213208 hrsz-ú ingatlan, amin a kifogásolt állapotú utak vannak - a tárgyban a Budapest Közút Zrt. válaszának megfelelően - nincsenek a Fő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 95504 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya részé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Tar Julcsi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.07.25 Budapest Közút válasza: Társaságunk az érintett közterületeket nem üzemelteti. ......... Üdv! Szeretném segítségüket kérni a képen jelzett útszakasz rendbetételére."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.07.25: A Budapest Közút válasza: ,,Társaságunk az érintett közterületeket nem üzemelteti." ------ FRI...

  • Tar Julcsi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Üdv! Szeretném segítségüket kérni a képen jelzett útszakasz rendbetételére."-ról "Frissítés 2023.07.25 Budapest Közút válasza: Társaságunk az érintett közterületeket nem üzemelteti. ......... Üdv! Szeretném segítségüket kérni a képen jelzett útszakasz rendbetételére."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt."-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő, Iktatószám: 1/1606/1/2023/V4 Ügyintéző: Tóthné Egri Judit

    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentésben szereplő utca nem Önkormányzat
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.

  • Bonin Denis bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Pocsék állapotú aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akna méretű és mélységű kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    II. Rákóczi Ferenc út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beszakadó útburkolat.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda NZrt.
    Szállító utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére