Megoldatlan

Kőtár úthibák 2

Előzmény: https://jarokelo.hu/120873

2023. április 24. 10:56
A jelzett helyen és környezetében a rossz útburkolat miatt balesetveszélyes az átkelés.
Kérem, mielőbb tegyék meg a szükséges lépéseket a mikromobilitási eszközök biztonságos közlekedése érdekében!
Köszönöm!

2023. május 31. 13:40
Tájékoztatásuk szerint közúti közlekedésre alkalmatlan, balesetveszélyes hibát a Társaságuk kezelésében lévő területen nem tapasztaltak.
Kérjük a BKV Zrt. fenti tájékoztatásának szíves elfogadását.

2023. június 01. 18:20
Elképesztő! Fotókkal dokumentáltam a tévedésüket!
Hogy lehet ilyen magas az ingerküszöbük?
Milyen szabványrendszer alapján tudják ezt az állapotot alátámasztani?
A „nem tapasztaltak” szóhasználatot a képek és a helyszín látogatásakor valóban indokoltnak érzik? Cselekvés helyett miért tetézik valótlan állításokkal a helyzetet?

Felkérem a felelősöket, hogy a jelzett helyen és környezetében a rossz útburkolat miatti balesetveszélyes állapotot mielőbb szüntessék meg a mikromobilitási eszközök biztonságos közlekedése érdekében!

Kérem, a jövőben itt is mellőzzék munkájuk során a „patchwork” típusú munkálatokat!

Probléma helyszíne
C2PQ+G8 Budapest Magyarország

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    „A mikromobilitási eszközök közlekedésére nincs szigorúbb geometriai előírás.” Ezt nem hiszem el és nem is tudom elképzelni, hogy ne lenne.
    Nem a szigor hiányzik, hanem a közlekedésbiztonság!
    Ez így...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0018274/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00123227

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, mellyel kapcsolatban a BKV Zrt. állásfoglalása alapján tájékoztatjuk, hogy a
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nyomvályús megálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Rétköz utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyús vágány

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Thököly út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Pocsék minőségű átjáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Városmajor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére