Megoldott

Fedél sarka kiáll a járdából

Anonim Járókelő

XIII.Szent László utca 113 elött a Telekom fedelének kiáll a sarka. Kérjük javítását , köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 113

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: Magyar Telekom
    Béke utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Összetört telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Reitter Ferenc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Bakáts utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére