Megoldott

Vízcsőtörés

A Thököly uton a Stefánia ut keresztezodesenel viz szivarog egy aknafedel alol. Az utburkolat is meg van sullyedve.
Kernem a problema gyors kivizsgalasat.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Stefánia

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Elzárva..
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Gábor!
    Tapasztalataink alapján, csőtörés, vízszivárgás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót, a +36 80 2...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Betört fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Stefánia (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Törött fedőlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hálász Péter
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Jávor utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült víz közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére