Megoldott

Keretébe süllyedt fedlap

Anonim Járókelő

XIII.Szent László utca 115-117 a játszótér elött egy telekomos szekrény fedlapja belesüllyedt a keretébe , a másik felén így kiáll. Kérjük javításukat. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 115

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hegyes fém a fedlap közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vágány utca / Dózsa György út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére