Megoldott

Mozgó fedlapok

Anonim Járókelő

XIII.Szent László utca 47 elött a Telekom fedlapjai mozognak a keretükben. Kérjük javításukat. Köszönjük szépen.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Szent László út 47

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Járókelő Járó kelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Hegyes fém a fedlap közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Vágány utca / Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    nyitott doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szendi Ákos
    Illetékes: Magyar Telekom
    Béke utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére