Megoldott

Régi repedt Matáv fedlap

VIII.Csokonai utca 12 . Régi repedt Matáv fedlap sarka kiáll. Kérem a szolgáltatót értesíteni. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Csokonai u. 12

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Járó kelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Töredezett fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Baross utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szigony utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére