Válaszra vár

Félredőlt fenyő

Ennek a kis fenyőnek a karója elferdült, meg kéune igazítani, hogy szépen nőjön.
Helyszín: Szabó Dezső szobor fölötti sétány

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gellért Hill

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2023. június 29., csütörtök 13:13
    Címzett: Arnhoffer Kitti
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Fekete Dorottya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendezetlen terület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kőtár út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére